اس ایران دات اینفو اس ایران دات اینفو اس ایران دات اینفو اس ایران دات اینفو اس ایران دات اینفو
 اس. ایران
بسم الله الرحمن الرحیم
 
Sms Iran 
 
صفحه اصلی معرفی سامانه مراحل خرید خط ورود کاربران تماس با ما پیوند به سایت های دیگر
آیه ی امروز  

 

شرایط و ضوابط استفاده از سامانه هوشمند ارسال پیامک :


کاربر گرامي ضروری است تا قبل از خرید خط  شرايط زير را مطالعه و تائيد نمائيد. این شرایط و ضوابط برای کلیه قسمت های سایت یکسان و لازم الاجرا می باشد .

 1.  دارنده ی خط موظف به رعايت ضوابط، استانداردها و دستورالعمل‌هاي ابلاغي از سوي شركت ارتباطات سيار مي‌باشد .
 2. دارنده ی خط موظف به رعايت قوانين دولت الكترونيك از قبيل قوانين امنيتي اينترنت، قوانين امنيتي سيستم‌هاي اطلاعاتي كامپيوتر PRC و قوانين محرمانگي اينترنت است .
 3. محتواي پيام ارسالي مي‌بايست با هر يك از اصول پنج‌گانه زير مطابقت داشته باشد :
  الف :
   با اصول و مباني دين اسلام و قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران مغايرت نداشته و در تضاد نباشد .
  ب : .
  باعث تشويش اذهان عمومي نگردد .
  پ :
   مخل نظم و آرامش حاكم بر جامعه نباشد .
  ت : به اخلاق حسنه حاكم بر جامعه آسيب نرساند .
  ث :
   با سياستهاي فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي كشور مغايرت نداشته باشد .
 4. ایجاد مزاحمت برای اشخاص، اقدام به فریب و کلاه برداری، استفاده از نام های تقلبی و به خصوص ارسال پیامک از طرف نهاد های دولتی و امنیتی باعث بسته شدن حساب کاربری شما و در صورت لزوم ارسال گزارش به مراجع قانونی می گردد .
 5.  با توجه به دستورالعمل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران، ارسال پیامک تبلیغاتی پس از 12 شب ممنوع می باشد و در صورت عدم رعایت مورد مذکور، هر گونه مسئولیت قانونی آن بر عهده دارنده ی خط خواهد بود .
 6. دارنده ی خط نبايد نسبت به ارسال پيام‌هاي تجاري ناخواسته بدون رضايت قبلي كاربران نهایی اقدام كند و مسئوليت ارسال هرگونه پيام تجاري براي كاربران بدون رضايت قبلي آنها به عهده ی دارنده ی خط مي‌باشد .
 7. در ارسال پيام‌هاي تجاري نبايد از عنوان هاي فريبنده جهت مخفي نمودن هويت فرستنده  وعناوين موضوعي اشتباه يا گمراه‌ كننده استفاده شود .
 8.  چنانچه براي فرستندگان پيام‌هاي ناخواسته در صورت عدم رضايت گيرندگان، قانون جريمه‌هایي پيش‌بيني نمايد، صاحب خط متعهد به پرداخت جريمه‌ها در صورت نقض قانون مي‌باشد .
 9.  دارنده ی خط متعهد می شود كليه قوانين مصوبه كه ممكن است در آينده براي ارسال پيام‌هاي ناخواسته وضع گردد را اجرا نمايد .
 10. دارنده ی خط متعهد به جبران خسارت براي ارسال پيام‌هاي ناخواسته می باشد و مسؤليت آثار سوء ناشي از ارسال پيام‌هاي خريدار براي مشتريان و جبران خسارت در مقابل كليه دستگاه‌هاي بازرسي و نظارتي، به عهده صاحب خط مي‌باشد .
 11.  بر اساس قوانین مخابرات، در حال حاضر ارسال با نام برای خطوط همراه اول امکان پذیر نمی باشد  و  برای خطوط ایرانسل و تالیا ارسال با نام تنها به صورت لاتین مقدور می باشد .
 12.  رد و بدل شدن Voice over IP براي كليه فراهم‌كنندگان سرويس ممنوع بوده و مسئوليتهاي قانوني بعهده صاحب خط مي‌باشد .
 13. مرکز خدمات SMS اختیارات لازم را دارا می باشد تا در صورت لزوم و يا بنا به درخواست مراجع قانوني و بازرسي، مطابق ضوابط آشكار نمودن پيام‌ها و مسدود نمودن آنها قبل از ارسال به كاربران، اقدام نمايد .
 14.  خط اختصاصي در مالکيت کامل کاربر قرار مي گيرد و هزينه خريد خط تنها 1 بار پرداخت مي گردد و بابت نگهداري و پشتيباني (آبونمان) خطوط اختصاصي، سالیانه مبلغی نیز دریافت خواهد شد.
 15.  هزینه دریافت شده بابت ثبت خط اختصاصی SMS   می باشد و پنل سامانه مدیریت  پیام کوتاه به صورت کاملاً رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد .
 16.  کاربر بابت دریافت SMS   هیچ هزینه ای پرداخت نمی کند .
 17. تمام خط هايي كه 45 روز از انقضاي آنها مي گذرد و كاربر اقدام به پرداخت هزينه نگهداري و پشتيباني آن نكرده است، از سيستم حذف مي شوند.در صورتی که خطی حذف شود اطلاعات و مبلغ شارژ قابل برگشت نیست .
 18.    جهت سهولت دسترسی به اطلاعات سایت و همچنین تسریع عملیات نگهداری، کلیه اطلاعات مربوط به پیامک های ارسالی به مدت 45 روز و دریافتی به مدت 3 ماه نگهداری می گردد. پس از این مدت کلیه پیام های ارسالی و دریافتی حذف می گردند، لذا در صورت نیاز به این اطلاعات در مدت تعیین شده اقدام به تهیه فایل پشتیبان(back up ) نمایید . لازم به ذکر است که هم اکنون همین اطلاعات توسط اپراتور سوم حداکثر به مدت یک هفته نگهداری می شود، اما از آنجا که این مرکز همیشه سعی دارد تا خدمات مطلوب و در عین حال کاربردی ارائه نماید، زمان منطقی 45 روزه تعیین می گردد .
 19.  پس از واریز وجه و ثبت خط اختصاصی به هیچ وجه، امکان برگشت هزینه وجود ندارد، لذا قبل از واریز مبلغ تمام جوانب را بررسی، و سپس اقدام به خرید نمایید .
 20.  پس از خرید سرویس های جانبی به هیچ وجه، امکان برگشت وجود ندارد، لذا پس از کسب اطلاعات لازم در مورد این سرویس ها اقدام به خرید نمایید .
 21. هر کاربر می تواند تنها برای حداکثر 25,000 شماره اقدام به ایجاد گروه نماید .
 22.  تایید فیش ها بصورت دستی زمان بر می باشد، لذا جهت تسریع امور می توانید اقدام به شارژ آنلاین پنل کاربری خود نمایید .
 

 

 

 

خدا را بر آن بنده بخشایش است که خلق از او در آسایش است